Pomagam managerom i właścicielom budować zaangażowane i skuteczne zespoły, uwalniając jednocześnie ich czas. Pomagam sprzedawcom zwiększać sprzedaż. Pracuję w formule doradczej, szkoleniowej i coachingowej. Swoją pierwszą działalność założyłem w 2007 roku. Od tamtej pory działałem w branżach: finansowej, wydawniczej i szkoleniowej.

Byłem marketerem i copywriterem w wydawnictwie internetowym. Zdobywałem doświadczenie jako sprzedawca, manager, dyrektor i współwłaściciel w firmie pośrednictwa finansowego.

Jestem założycielem firmy Zegzda Sp. z o.o., której misją jest inspirowanie do doskonałości ludzi i organizacje. Współtworzyłem i byłem pierwszym prezesem grupy BNI Sandecja, zrzeszającej przedsiębiorców MŚP.

Tworzę autorskie programy rozwojowe. Jestem przekaźnikiem najlepszych praktyk rynkowych świata biznesu i nauki. Przeprowadziłem kilkaset warsztatów, szkoleń i seminariów, w których uczestniczyły tysiące osób. Pomaga również poprzez coaching, doradztwo i indywidualne konsultacje.

Z moich usług korzystają właściciele, zarządy, managerowie i pracownicy dużych marek, ale przede wszystkim małych i średnich przedsiębiorstw.Moje projekty możesz śledzić na stronie www.lideruj.pl oraz w serwisach społecznościowych.

Prywatnie mam żonę i 5 dzieci. Moje pasje to gra na gitarze, śpiew w chórze gospel, gra w piłkę nożną, bieganie (tak, ukończyłem maraton) oraz inwestycje i kryptowaluty.