fbpx

Cześć, jestem Nikodem. Pracuję jako trener, coach i doradca wspierając osoby w rozwoju w obszarach związanych z przywództwem osobistym i zespołowym.

Swoją pierwszą działalność założyłem w 2007 roku. Od tamtej pory działałem m.in. w branżach: finansowej, wydawniczej i szkoleniowej. Byłem marketerem i copywriterem w wydawnictwie internetowym. Zdobywałem doświadczenie jako sprzedawca, manager, dyrektor i współwłaściciel w firmie pośrednictwa finansowego. Dziś to doświadczenie wykorzystuję w pracy z liderami i zespołami.

Tworzę autorskie programy rozwojowe. Jestem przekaźnikiem najlepszych praktyk rynkowych świata biznesu i nauki. Dotychczas przeprowadziłem kilkaset warsztatów, szkoleń i seminariów, w których uczestniczyły tysiące osób. Pomagam również poprzez coaching, doradztwo, indywidualne konsultacje czy kursy online.

Jestem założycielem firmy Zegzda Sp. z o.o., której misją jest dostarczenie inspiracji i narzędzi dla liderów. Współtworzyłem i byłem pierwszym prezesem grupy BNI Sandecja, zrzeszającej przedsiębiorców MŚP.

Z moich usług korzystają właściciele, zarządy, managerowie i pracownicy znanych marek, ale także mniej znanych małych i średnich przedsiębiorstw. Moje projekty możesz śledzić na stronie www.lideruj.pl oraz w serwisach społecznościowych.

Prywatnie mam żonę i 5 dzieci. Moje pasje to gra na gitarze (od podstawówki), śpiew w chórze gospel (od kilku lat), gra w piłkę nożną (też od dziecka), bieganie (tak, przebiegłem maraton) oraz inwestycje, szczególnie w nowe technologie.