Cześć, jestem Nikodem. Jestem właścicielem marki „Lideruj”. Pracuję jako trener, coach i doradca wspierając osoby i organizacje w rozwoju obszarów związanych z przywództwem osobistym i zespołowym.

Swoją pierwszą działalność gospodarczą założyłem w 2007 roku. Od tamtej pory działałem m.in. w branżach: finansowej, wydawniczej i szkoleniowej. Byłem marketerem w wydawnictwie internetowym, zdobywałem doświadczenie jako sprzedawca, manager, dyrektor i współwłaściciel w firmie pośrednictwa finansowego. Dziś to doświadczenie wykorzystuję w pracy z liderami i zespołami.

Tworzę autorskie programy rozwojowe. Jestem przekaźnikiem najlepszych praktyk rynkowych świata biznesu i nauki. Przeprowadziłem kilkaset warsztatów, szkoleń i seminariów, w których uczestniczyły tysiące osób. Pomagam również poprzez coaching, doradztwo, indywidualne konsultacje.

Z moich usług korzystają właściciele, zarządy, managerowie i pracownicy znanych marek (m.in. Wiśniowski, AXA, Generali i inne) ale głównie małych i średnich przedsiębiorstw.

Prywatnie mam żonę i 6 dzieci. Moje pasje to gra na gitarze, gra w piłkę nożną, śpiew w Sądeckim Chórze Gospel oraz inwestowanie, szczególnie w nowe technologie.