Nasza kadra to wykwalifikowani trenerzy i doradcy, którzy są fachowcami w swoich obszarach działania. Trenerzy specjalizują się w dziedzinach związanych z rozwojem osobistym, marketingiem, psychologią reklamy, sprzedażą, zarządzaniem a także ciągłym doskonaleniem i usprawnianiem procesów biznesowych.

Wspieramy liderów i zespoły w osiąganiu celów. Dostarczamy inspiracji i narzędzi w postaci szkoleń, warsztatów, kursów online, produktów informacyjnych, doradztwa i coachingu.

Inspirujemy do doskonałości chociaż wiemy, że to podróż, w której nie ma mety. Drogą do postępu są codzienne drobne usprawnienia, które kumulując się, tworzą wielką zmianę.

Inspirujemy do zwycięstwa, ponieważ wierzymy, że jesteśmy urodzeni aby zwyciężać i zwyciężamy zawsze kiedy walczymy i się nie poddajemy.

Inspirujemy do wielkości, chociaż jesteśmy przekonani, że im lider jest większy, tym bardziej powinien się uniżać i kreować kolejnych liderów. Przywództwo, to według nas służba.

Zapraszamy Cię do naszego świata. Świata inspiracji i narzędzi dla liderów.

Klikając tutaj możesz posłuchać podcastu w którym Nikodem Zegzda, twórca Lideruj.pl, tłumaczy założenia projektu.

O twórcy Lideruj

Nikoddem Zegzda „Lideruj.pl”. Certyfikowany trener, coach i konsultant. W 2006 roku założył pierwszą działalność gospodarczą. Doświadczenie zdobywał w branżach wydawniczej, finansowej i szkoleniowej. Przeszedł ścieżkę od sprzedawcy do dyrektora generalnego.

Pomaga budować zaangażowane zespoły, automatyzować biznesy i uwalniać czas właścicieli małych i średnich firm. Tworzy unikalne i skuteczne programy rozwojowe. Jest przekaźnikiem najlepszych praktyk rynkowych płynących od autorytetów świata biznesu i nauki. Przeprowadził ponad 500 warsztatów, szkoleń i seminariów, w których uczestniczyło ponad 6000 osób. Pomaga również poprzez coaching i indywidualne konsultacje. Z jego usług korzystają właściciele, zarządy, managerowie, pracownicy i partnerzy firm polskich i międzynarodowych korporacji ale przede wszystkim właściciele i pracownicy małych i średnich firm.

Mąż i ojciec 5 dzieci. W wolnym czasie gra w piłkę nożną, biega (w 2018 roku ukończył maraton), gra na gitarze i śpiewa w chórze Gospel.