fbpx

Lideruj to miejsce w którym managerowie dostają inspiracje i narzędzia aby rozwijać siebie i swoje organizacje.

Uwalniamy potencjał osób i organizacji. Jesteśmy przekonani, że rozwój biznesu następuje przez rozwój ludzi go tworzących, dlatego też:

Pomagamy budować zyskowne firmy i skuteczne organizacje wspierając zarządzających poprzez konsultacje, doradztwo, szkolenia, ebooki, kursy online i inne formy edukacyjne.

Inspirujemy do doskonałości chociaż wiemy, że to podróż, w której nie ma mety. Drogą do postępu są codzienne drobne usprawnienia, które kumulując się, tworzą wielką zmianę.

Inspirujemy do zwycięstwa, ponieważ wierzymy, że każdy człowiek jest urodzony aby zwyciężać, nie w walce z innymi, ale we własnych życiowych wyzwaniach.

Inspirujemy do wielkości, chociaż jesteśmy przekonani, że im lider jest większy, tym bardziej powinien się uniżać i wspierać w rozwoju potencjału ludzi w swoim otoczeniu. Przywództwo, to według nas powołanie i służba.

Klikając tutaj możesz posłuchać podcastu w którym Nikodem Zegzda, twórca Lideruj.pl, tłumaczy założenia projektu.

O Zegzda Sp. z o.o.

Zegzda Sp. z o.o. to firma doradczo- szkoleniowa działająca pod marką „Lideruj.pl”. Firma współpracuje ze specjalistami w dziedzinach takich jak m.in.: marketing i sprzedaż, zarządzanie i przywództwo, szczupłe zarządzanie (lean management), ciągłe doskonalenie (kaizen), produktywność i zarządzanie sobą w czasie i innych, dostarczając wysokiej jakości doradztwa i szkoleń.Trenerzy współpracujący z firmą tworzą autorskie, skuteczne programy rozwojowe. Z usług firmy Zegzda Sp. z o.o. korzystają przede wszystkim właściciele, zarządy, managerowie i pracownicy dużych korporacji oraz MŚP.

Założyciel

Nikodem Zegzda- twórca Lideruj

Cześć! Nazywam się Nikodem Zegzda i jestem twórcą lideruj.pl. Jestem przedsiębiorcą, certyfikowanym trenerem, coachem i konsultantem. Więcej o mnie możesz przeczytać tutaj. Zapraszam Cie do naszego świata lideruj.pl!