fbpx

Codziennie pracujemy nad tym, aby “Lideruj” było miejscem w którym liderzy i menedżerowie otrzymują inspiracje i narzędzia potrzebne do wzrastania, zarówno w wymiarze osobistym jak i biznesowym

Dajemy dobrą, energię, inspirację, motywację i konkretne narzędzia rozwojowe.

Uwalniamy potencjał osób i organizacji. To nasz “claim”, motto i misja. Co to jednak oznacza w praktyce? Poniżej krótkie podsumowanie naszej aktualnej oferty.

Można powiedzieć, że w firmie mamy kilka działów:

1. Dział doradczy, w którym wspieramy firmy w zakresie:
– Zarządzania strategicznego (wraz z tworzeniem strategii generalnych)
– Podejścia procesowego (wraz z elementami Total Quality Management)
– Ciągłego Doskonalenia (tzw. Kaizen) i Szczupłego Zarządzania (tzw. Lean Management)
– Strategii Marketingowej i szeroko rozumianego marketingu.  W ramach tego obszaru wspieramy firmy w zwiększaniu świadomości marki oraz budowaniu pozytywnego wizerunku w grupach docelowych. 
– Budowania strategii i działów sprzedaży

2. Dział szkoleniowy z zakresu:
– Sprzedaży i obsługi klienta
– Liderstwa (przywództwa) i zarządzania
– Przemawiania publicznego
– Celów, efektywności osobistej i zarządzania sobą w czasie
– Temperamentów (szczególnie przydatne w relacjach rodzinnych oraz w procesie usprawniania komunikacji i team buildingu w organizacji)

3. Dział „marketingowo- operacyjny” (m.in. wsparcie w zakresie Social Media)

Wspieramy firmy w zakresie szeroko pojętego marketingu, w tym także poprzez prowadzenie komunikacji w Social Mediach jak Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn i inne. Dzięki tym działaniom, nasi klienci oszczędzają czas i znacząco poprawiają swój wizerunek, zasięgi oraz konwersję z obecności w social mediach. 

4. Dział dofinansowań. 

W tym obszarze mamy specjalistów, którzy profesjonalnie wspierają klientów w odnalezieniu się w zawiłościach skomplikowanych wytycznych i przepisów. Dzięki temu jesteśmy w stanie “załatwić wszelkie formalności” i pozyskać środki finansowe (ze źródeł krajowych i unijnych), z przeznaczeniem głównie na szkolenia i doradztwo.

Jesteśmy w stanie zapewnić firmom kompleksowe wsparcie doradczo-szkoleniowe wraz z elementami operacyjnymi we wspomnianych powyżej zakresach. Co ważne, możemy to zrobić z dofinansowaniem nawet do 95%! 

Zapraszamy do współpracy!

Categories: rozwój osobisty

0 Comments

Leave a Reply