fbpx

Po ostatnim FB Live dostałem wiadomość od mojej znajomej, która prowadzi firmę w branży reklamowej. Napisała mi: „Dało mi do myślenia to co mówiłeś ostatnio… że wstydzimy się sprzedawać. Ciągle rozdawałam gadżety za nic..”

Wiele osób ma ten problem i dlatego nie osiągają rezultatów takich, jak by chcieli.

Rozumiem to doskonale. Sam przez wiele lat miałem tak samo. Lata szkoleń, nauki i praktykowania handlu spowodowały jednak, że pozbyłem się tego ograniczenia.

Bardzo często leży ono głęboko zakorzenione w podświadomości. Wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy z jego istnienia. To taki niewidzialny zabójca sprzedaży, którego, jak szpiega, trzeba zdemaskować poprzez pogłębianie swojej wiedzy psychologicznej i sprzedażowej.

A przecież nieustannie sprzedajemy przekonując innych do naszych pomysłów, idei, racji, rozwiązań. Zatem ten szpieg sabotuje wiele Twoich pomysłów, inicjatyw czy działań. Jego oddziaływanie jest potężne, choć często niewidoczne dla niewprawnego oka.

WSTYD PRZED SPRZEDAWANIEM

Wstydzenie się sprzedawania, tak powszechne, także wśród przedsiębiorców i handlowców, to taka jazda samochodem z zaciągniętym hamulcem ręcznym. Jedzie, ale jakoś tak ledwo, ledwo…

Wielu ludzi biznesu właśnie w taki sposób jeździ swoimi samochodami. Z zaciągniętym hamulcem ręcznym.

Dlatego też podczas dzisiejszego FB Live „Sprzedaż w czasie kryzysu.” odniosę się właśnie do tego problemu. Przekażę także kilka najważniejszych informacji z rynku.

Jeżeli chcesz wiedzieć gdzie jest źródło tego ograniczenia, oraz co zrobić, aby je przezwyciężyć, to ten live z pewnością Cię zainteresuje.

Do zobaczenia o 20:00 na moim FanPage!

Link do odcinka: https://www.facebook.com/NikodemZegzda/videos/570288306930716/

PS. Jeżeli chesz możesz też pobrać (za darmo) dostęp do nagrania z mojego webinaru pt. „Słowa które sprzedają. Jak sprzedawać w Internecie w czasach zarazy”. Wystarczy, że zapiszesz się do Biuletynu Lidera „Lideruj.pl”.

Poza prawie 1,5h nagraniem otrzymasz także prezentację z webinaru oraz dostęp do arkusza „36 słów o największej sile przekonywania” (przydatne podczas tworzenia tekstów marketingowych i sprzedażowych)

Tego typu elitarną wiedzę + moje 13 letnie doświadczenie w sprzedaży w normalnych warunkach udostępniam wybranym firmom za przynajmniej kilka tysięcy złotych. Teraz są dostępne za darmo! Skorzystaj, póki jeszcze można tutaj.

Niech Ci służą!


0 Comments

Leave a Reply