Nikodem Zegzda

Pomysłodawca „Lideruj.pl”. Przedsiębiorca, trener i coach. Od 2006 roku prowadzi działalności gospodarcze w branży finansowej, wydawniczej i szkoleniowej. Przeszedł ścieżkę od sprzedawcy do dyrektora generalnego. Jest założycielem firmy Zegzda Sp. z o.o.

Tworzy unikalne i skuteczne programy rozwojowe. Jest przekaźnikiem najlepszych praktyk rynkowych płynących od autorytetów świata biznesu i nauki. Przeprowadził kilkaset warsztatów, szkoleń i seminariów, w których uczestniczyły tysiące osób. Pomaga również poprzez coaching, mentoring i indywidualne konsultacje. Z jego usług korzystają właściciele, zarządy, managerowie, pracownicy i partnerzy firm polskich i międzynarodowych korporacji ale przede wszystkim właściciele i pracownicy małych i średnich firm.

Mąż i ojciec 5 dzieci. W wolnym czasie gra w piłkę nożną, biega (w 2018 roku ukończył maraton), gra na gitarze i śpiewa w chórze Gospel.

Witold Sadecki

Audytor, konsultant i trener biznesu. Zwolennik filozofii małych kroków. Uważa, że warto stawać się lepszym każdego dnia i nieustanne zmieniać rzeczywistość wokół siebie tak, by wszystkim żyło się lepiej. To dlatego zawodowo zajął się wdrażaniem sprawdzonego na całym świecie „szczupłego” systemu zarządzania Lean w polskich firmach, które – choć świetnie prowadzone – niejednokrotnie nie wykorzystują całego swego potencjału. Lean management oraz podejście procesowe pozwala im rozwinąć skrzydła i podnosi ich wartość konkurencyjną.

podejściu procesowym kadra zarządzająca oraz pracownicy koncentrują się na procesach. Wzrasta elastyczność i podatność na zmiany. Bliska jest mu japońska filozofia Kaizen. Dzięki atmosferze ciągłego doskonalenia i integracji różnych metod w zarządzaniu firma osiąga coraz lepsze wyniki.

Mąż i ojciec 5 dzieci. Ukończył maraton chociaż woli jeździć na rowerze 😉 Jego najnowszą pasją jest jazda samochodem terenowym oraz budownictwo drewniane.

Izabella Ociepka

Od 18 lat zajmuje się sprzedażą w tym 10 lat w korporacjach. Trener rozwoju zawodowego i osobowego, coach.  Ukończyła studia podyplomowe „Rozwoju zawodowego” oraz studia menadżerskie. Zna słabe i mocne strony działania małych i średnich firm, jak również bolączki korporacji. Tworzy szkolenia Łącząc stare z nowym, wykorzystując tylko to co najlepsze. Stosuje najefektywniejsze techniki i rozwiązania. Wykorzystuje techniki pytań oraz małych kroczków „Kaizen”. Stawia na autorskie rozwiązania, a nie powielanie starych metod. 

Prywatnie mama dwójki córek. Można powiedzieć o niej, że siedzi w niej mnóstwo pasji. W wolnych chwilach oddaje się ich realizacji. Maluje obrazy metodą akrylową. Pisze opowiadania. Uwielbia sport. Obecnie trenuje kickboxing.

Maria Zegzda

Dyrektor ds. Administracyjnych w Zegzda Sp. z o.o. Jak nikt inny „ogarnia papiery” i pilnuje porządku. Z wykształcenia wszechstronny pedagog, instruktor rytm-music-dance (stosujący elementy logorytmiki i arteterapii). Specjalista w zakresie zajęć rytmiki, zajęć muzyczno-wokalnych, animator zabaw a także muzykoterapii.

Żona Nikodema. W czasie wolnym czerpie radość z wychowywania dzieci.

Michał Ziomek

Specjalista ds. Audio- Video w Zegzda Sp. z o.o. Człowiek wielu talentów i zainteresowań. Z wykształcenia psycholog. Z zamiłowania i zawodowo wokalista, kompozytor, songwriter, aranżer, producent muzyczny, lektor a także mówca motywacyjny. Laureat „Festiwalu Zaczarowanej Piosenki” Anny Dymnej. Lubi opowiadać kawały i… jeść (na szczęście z umiarem).

Translate »