„Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem.”

– John D. Rockefeller

Od jakości zarządzania zależy rozwój biznesu. Zarządzanie zespołem to sztuka, którą można rozwijać i opanować. Naucz się jak z managera stać się świetnym liderem i lepiej przewodzić swojemu zespołowi.

Zagadnienia poruszane podczas warsztatów:

● Przywództwo osobiste a przewodzenie w zespole
● Zarządzanie a przywództwo- czym właściwie się różnią
● Role, modele przywódcze i Twoja rola w zespole
● Proces efektywnej komunikacji
● Umiejętne delegowanie zadań
● Metody kontroli i oceny efektywności działań zespołu
● Strategie i metody rozwiązywania konfliktów
● Typy temperamentów, osobowości i metody diagnozowania swoich podwładnych
● Narzędzia podejmowania decyzji
● Przywództwo sytuacyjne i motywowanie

Metody pracy stosowane podczas szkolenia:

Zajęcia prowadzone są metodą warsztatową opartą na aktywizacji uczestników szkolenia poprzez:
● pracę w zespołach
● gry symulacyjne/ćwiczenia praktyczne
● case study
● dyskusje na forum grupy
● testy/ankiety
● wykład (z prezentacją multimedialną i flipchartem)

Trener prowadzący- Nikodem Zegzda

Certyfikowany trener biznesu. Od kilkunastu lat zajmuje się biznesem i rozwojem osobistym. Doświadczenie zdobywał w branży finansowej, szkoleniowej i wydawniczej. Przeszedł ścieżkę od konsultanta do dyrektora generalnego, zdobywając doświadczenie sprzedażowe, managerskie i dotyczące prowadzenia biznesu. Współzałożyciel firmy Zegzda Sp. z o.o., której misją jest inspirowanie do doskonałości. Współpracuje m.in z właścicielami, pracownikami i partnerami biznesowymi firm takich Skandia, AXA, ING, Volvo, Generali, Wiśniowski, ale przede wszystkim z sektorem małych i średnich przedsiębiorstw.

Klienci o Nikodemie:

“To, co robisz, mówisz i kim jesteś przemawia do mnie. Na marginesie nie lubię bicia piany i jestem bardzo wymagający względem siebie i tych, z którymi pracuję. Bo bardzo lubię jakość. I Ty ją masz. Potrzebowałem troszkę czasu, by się o tym przekonać. Sam nieustannie się uczę i będę to robił do końca życia. Bardzo lubię praktyczne rzeczy. Bardzo wiele dajesz innym nie każdy potrafi to docenić. Ja doceniam. I wierz mi dobro, które dajesz ludziom wróci do Ciebie milionkrotnie.”

– Krzysztof z Głogowa, przedsiębiorca

„Rewelacyjny Coach i Mentor. Odpowiednia Osoba na odpowiednim miejscu. Podejście i dystans do tego co robi sprawia, że po szkoleniu chce się tylko więcej i więcej czerpać i korzystać z jego wskazówek. Już nie mogę doczekać się kolejnego szkolenia z Twoim Udziałem!!”

– Artur z Opola, przedsiębiorca

„Raz jeszcze dziękuję za wczorajsze szkolenie i Pana entuzjazm. Istnieć znaczy zmieniać się, zmieniać się to dojrzewać, dojrzewać zaś to nieskończenie zmieniać siebie samego.”

– Dorota z Rzeszowa, manager

Serdecznie zapraszamy!

Rezerwacja miejsc i zapisy:

Monika Rogalska
Manager ds. Bookingu
+ 48 570-989-009
m.prusak@nikodemzegzda.pl
www.nikodemzegzda.pl